Hakkımızda

Çelik soyunma ve dosya dolapları ürünlerinde dünya standartlarında üretim, çeşitlilik ve hizmet kalitesi ile tanınan Gökerler Çelik Eşya Sanayi Ve Ticaret Limitet Şirketi 2008 yılından beri ülkemizin bu alandaki lider firmalarından biridir.

Gökerler Çelik’in sektöründe saygın ve güvenilir bir firma olmasının başlıca nedeni, yüksek mühendislik bilgisi gerektiren bu alanda uzmanlık, ileri teknoloji ve tecrübeyi aynı çatı altında sunabilmesidir. Gökerler Çelik’i alanında ayrıcalıklı kılan bir diğer neden ise, farklı sektörlerdeki firmaların kendine özgü ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunmasıdır.

Kamu kurum ve kuruluşları, büyük sanayi kuruluşları, orta ve küçük ölçekli işletmelere ve atölyelere kadar pek çok firmanın tercihi olan Gökerler Çelik, müşterilerinin gereksinimlerine odaklanarak onlar için en uygun ve ekonomik çözümleri sağlamaktadır.

İleriyi gören bakış açısı, müşteri memnuniyeti için çalışan uzman kadrosu ile Gökerler Çelik müşterilerinin artan ihtiyaçlarını göz önüne alarak ürünlerini çağa uygun bir biçime getirmiştir.

Çelik soyunma ve çelik dosya dolapları ile kartoteks, özlük dosya dolaplarında gerek ürün gerek hizmet seçeneklerini genişletmiştir. İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayan insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz.

Global anlamda genel kabul görmüş en iyi uygulamalar ve inisiyatiflerle rekabet gücümüzü artırır, kurumsal uygulamalarımız ile örnek teşkil ederiz. İş yapış şeklimizle fark oluştururuz.  Sonuç odaklı çalışırız. Hedeflerimizi yüksek tutar ve işimizi yaparken nihai amacımızı aklımızdan çıkarmayız. Büyük resim görür, sorumluluk alırız, sonuca giden yolda yüksek motivasyonla çalışırız. Firmamızın stratejisini ve yönünü bilir, aldığımız her karar ve aksiyonda bunu dikkate alırız.

Türk Çelik Eşya Sektörünün öncü firmalarından olmanın verdiği sorumluluk ile çevreye duyarlı üretim yöntemlerini ilke edinen Gökerler Çelik Eşya müşteri odaklı ve yenilikçi üretim anlayışının getirmiş olduğu başarıyı geleceğe taşımayı hedeflemektedir.

Sohbet
İletişime Geçin
Merhaba !